اعتراف ۲ داور جشنواره فیلم فجر به ناداوری‌ها
مارس 5, 2020
جلسه هماهنگی جشنواره مجازی # خانه به دور از کرونا در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
آوریل 26, 2020

اولین جلسه انجمن موسیقی استان تهران برگزار شد

با حضور سرپرست معاونت هنری و سینمایی، اولین جلسه دوره جدید هیئت مدیره انجمن موسیقی شعبه استان تهران این انجمن تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در این جلسه که با حضور ابراهیم گله دارزاده معاون هنری و سینمایی، محمد سعید مریدی رئیس گروه امور هنری و شهرام صارمی، علی باستانی نژاد، امیر عباس ستایشگرو علیرضا ایلچی بعنوان اعضای هیئت مدیره انجمن موسیقی شعبه استان تهران با هدف انتخاب رئیس و بررسی نحوه برگزاری برنامه های موسیقی در سطح استان برگزار شد.

ابراهیم گله دار زاده سرپرست معاونت هنری و سینمایی در خصوص برگزاری این جلسه گفت: تعامل انجمن موسیقی استان با نهادهای تخصصی موسیقی از جمله انجمن موسیقی ایران ، دفتر و خانه موسیقی و همچنین انجام مذاکرات لازم برای برگزاری جشنواره های بین المللی، ملی و استانی بحث و تبادل نظر گردید.

وی در ادامه افزود: مراسم های تجلیل از اساتید و پیشکسوتان موسیقی و ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی انجمن استان با دفاتر انجمن در شهرستان ها از جمله مباحث مطروحه و مصوب اولین جلسه بود

سرپرست معاونت هنری و سینمایی در خصوص مصوبات دیگر این جلسه گفت: با توجه به نظر هیئت مدیره انجمن مقرر گردید آیین نامه اجرایی انجمن مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه آقایان شهرام صارمی به عنوان رئیس انجمن موسیقی استان تهران، امیر عباس ستایشگر به عنوان قائم مقام ، جعفر توکلی خزانه دار انجمن موسیقی استان تهران معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام جشنواره عزم باورها