اولین جلسه انجمن موسیقی استان تهران برگزار شد
آوریل 26, 2020
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز بزرگداشت سعدی پیامی را صادر کرد
آوریل 27, 2020

جلسه هماهنگی جشنواره مجازی # خانه به دور از کرونا در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد

هماهنگی، زمانبندی جشنواره و انتخاب داوران جشنواره از اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، جلسه هماهنگی جشنواره مجازی # خانه به دور از کرونا با حضور ابراهیم گله دار زاده سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس و حمیدرضا صفار رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و سید امیر حسینی رئیس انجمن نمایشی شهرستان قدس به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

در این جلسه پیرامون برگزاری، هماهنگی و زمانبندی جشنواره  ( # خانه به دور از کرونا ) و انتخاب داوران جشنواره تصمیماتی اتخاذ گردید.

به علت طولانی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی و استقبال علاقمندان به حوزه نمایش و تئاترو همچنین گسترش و تشویق علاقمندان به حوزه نمایش،  مدت زمان ارسال آثار تا ششم اردیبهشت تمدید شد. علاقمندان حداکثر تا ششم اردیبهشت ماه می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس ) ارسال نمایند.

 اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس بعنوان دبیرخانه جشنواره، حسین کشاورزیان دبیر و سید امیر حسینی بعنوان دبیر اجرایی جشنواره انتخاب شدند.

همچنین پیرامون هیات داوران و انتخاب ترکیب داوران با توجه به سوابق و کارنامه هنری افراد جهت انتخاب و ترکیب بندی هیات داوران تصمیم گیری شد.

در پایان مقرر گردید در هر بخش جشنواره سه اثر برتر توسط هیات داوران انتخاب و یک اثر نیز با آرای مردمی انتخاب و مورد تقدیر قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام جشنواره عزم باورها